Wizyta Duszpasterska 2017

1. Wizyta duszpasterska: od godz. 9.00.

Środa - Pogwizdów: Ks. Józef – Kolonia do pp. Kot, Ks. Marcin – od Nowaków po obu stronach do pp. Lech, Ks. Proboszcz – Suchary i Iglopol.

Czwartek – Ks. Marcin – od zajezdni do stadionu,  Ks. Józef – od pp. Wosiów do stawów.

Piątek - Medynia Łańc. – Ks. Marcin – od pp. Mirków – Wisłok do pp. Kotarbów, Ks. Józef – od pp Buż do pp. Kotulów nr 32, Ks. Proboszcz - domy k. szkoły.

Sobota - Ks. Józef – od nr 1 do pp. Chmielów nr 31B oraz pp. Litwin, Zalesie – Ks. Marcin – od pp. Witków do Podlas, Ks. Proboszcz – od pp. Dobrzańskich – pod lasem do p Dołęgi Andrzeja.

Przypominamy, że ofiary z kolędy składamy w kościele na tacy, a zarazem zachęcamy mieszkańców tych miejscowości, których nie odwiedzimy po kolędzie, aby zabrać sobie do domu broszurki przygotowane na odwiedziny kolędowe.

Dodany przez Ryszard Gołojuch dnia 27-12-2017 o 23:32