25.02.2024r.

1. Intencje Mszy św. podane są w nowym numerze gazetki Głos.
  2. Dziś II Niedziela Wielkiego Postu - Dzień modlitwy, postu
    i solidarności z misjonarzami” pod hasłem „W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek jako dzieło pomocy misjonarzom.
  3. Gorzkiej Żale o godz. 15.00 z kazaniem pasyjnym, a następnie Msza św.
  4. Przeżywamy Wielki Post. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa wielkopostne. W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa o godz. 17.30
    i 20.00 dla młodzieży i osób pracujących i w niedzielę po sumie. Natomiast Droga Krzyżowa dla dzieci w czwartek o godz. 17.30.
  5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca marca. Zachęcamy do spowiedzi codziennie przed i w czasie Mszy św. Natomiast w piątek spowiedź w Węgliskach od godz. 15.30 i Msza św., a w kościele parafialnym po południu od godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do prywatnej adoracji, a o 17.30 Droga Krzyżowa i Msza św. o godz. 18.00. Składka na kwiaty do Bożego Grobu. Odwiedziny chorych od godz. 7.30 – będzie to już spowiedź świąteczna.
  7. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Młodzież otrzyma krzyże.
  8. Caritas Diecezji Rzeszowskiej dostarczyła baranki wielkanocne, które można nabyć w zakrystii po 8 zł.
  9. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych.
  10. Na potrzeby parafii ofiarę złożyli: Medynia Gł. – Rodzina z nr 725; Zalesie – Rodzina z nr 130a; Pogwizdów – Rodzina z nr 641. Na remont plebani: Zalesie – Rodzina z nr 74; Pogwizdów – Rodzina z nr 17.  Na utrzymanie cmentarza: Medynia Gł. – Rodzina z nr 523, 725. Serdeczne Bóg zapłać.
  11. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego oraz prasy katolickiej.
  12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga i opieki Matki Najświętszej oraz wszelkiej pomyślności.
  13. Dziękujemy za wszystkie modlitwy, dary, prace i ofiary na rzecz naszej parafii.