XXVII Niedziela zwykła

3.10.2021

1. Intencje Mszy św. podane są w nowym numerze gazetki „Głos”. W gazetce „Głos” jest błąd: Msze św. od tego tygodnia będą o 17.00 a w gazetce jest o 18.00. Przepraszam za pomyłkę i proszę o wyrozumiałość!

2. Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszach św. o godz. 8.00 i 11.00 zmiana tajemnic różańcowych. A po Mszy św. o godz. 11.00 rozpoczęcie katechez przedmałżeńskich.

3. Rozpoczął się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do udziału w tej pięknej modlitwie w  tygodniu  po Mszy św. o godz. 17.00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 15.30. Do prowadzenia tej modlitwy zapraszamy: w poniedziałek – uczniowie kl. VII, we wtorek:-Róża p. Anny Welc; w środę – Róża p. Bronisławy Cymerys; w czwartek – Róża p. Stanisławy Biernat; w piątek – kandydaci do bierzmowania; w sobotę – Róża p. Barbary Wilczak.; w niedzielę – Róża p. Marii Kotula

4. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek: Św. Franciszka z Asyżu; wtorek: Św. Faustyny Kowalskiej; w czwartek: Najśw. Maryi Panny Różańcowej.

5. Jutro (4.10.2021) na Mszę św. o godz. 17.00 i nabożeństwo różańcowe zapraszamy uczniów klas VII wraz z rodzicami. Na Mszy św. rozdanie modlitewników.

5. W środę na różańcu Nowenna do MB Nieustającej Pomocy –zapraszamy.

6. W piątek (8.10.2021) na Mszę św. o godz. 17.00 i nabożeństwo różańcowe zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania ( uczniów klasy VIII) wraz z rodzicami. Na Mszy św. rozdanie Modlitwy „Ojcze nasz”, a po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

7. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Będziemy modlić się
o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.

8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XXI Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Po Mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na Żywy Pomnik Pontyfikatu Ojca Św. Jana Pawła II, z którego są fundowane stypendia dla dzieci i młodzieży.

9. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będzie uroczyste przyjęcie chłopców – kandydatów do grona ministrantów. Zapraszamy rodziców i rodzeństwo do towarzyszenia im w tym wydarzeniu.

10. Również w przyszłą niedzielę będziemy gościć s. Nullę Garlińską, która cudownie została uzdrowiona za wstawiennictwem nowego błogosławionego Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, która niosła relikwie podczas Mszy beatyfikacyjnej. Po każdej Mszy św. opowie o tym niezwykłym wydarzeniu – uzdrowienia. Będzie także możliwość nabycia książki z szerszym opisem tego cudu i innych w cenie 20 zł. Serdecznie zapraszamy na to niecodzienne spotkanie z prostą i pogodną s. Nullą.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii: Medynia Łańc. – Rodzina z nr 134, oraz jedna ofiara na cmentarz - Rodzina z nr 864  z Medyni Głogowskiej.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

13.  Inne informacje na tablicy ogłoszeń.

14. Dziękujemy za wszystkie dary i ofiary na rzecz naszej parafii.