Login: Hasło:
» Rejestracja

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17.09.2023r.

 

 1. Intencje Mszy św. podane są w nowym numerze gazetki Głos oraz informacje
  o zebraniach wiejskich.
 2. Dziś Niedziela Środków Społecznego Przekazu. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na Radio VIA.
 3. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i oprawę liturgii Mszy św. odpustowej ku czci MB Bolesnej. Pocztom sztandarowym OSP,  Paniom w strojach ludowych z Kół Gospodyń, Paniom należącym do Stowarzyszenia Klubu Kobiet, scholi, ministrantom, lektorom, p. Organiście, p. Kościelnemu, s. Katarzynie za wystrój kościoła, s. Iwonie za przygotowanie dzieci i wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać. Niech Bóg błogosławieństwem wynagrodzi.
 4. Jutro 18 września w poniedziałek w o godz. 13.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. w int. małżonków świętujących złote gody (50 lat) swojego małżeństwa z całej naszej gminy. Zapraszamy zacnych Jubilatów i ich rodziny do uczestnictwa w tej pięknej uroczystości i modlitwy.
 5. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek – Święto Św. Stanisława Kostki – Patrona Polski i młodzieży; środa - św. Męczenników koreańskich; czwartek – Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; sobota – Św. ojca Pio.
 6. W środę po Mszy św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – zapraszamy.
 7. W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia – zapraszamy.
 8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na poszkodowanego w pożarze
  p. Mariana z Węglisk, któremu spalił się dom.
 9. 17 września (niedziela) z kościoła akademickiego Św. Jadwigi w Rzeszowie,
  ul. Rejtana o godz. 14.00 wyruszy Marsz dla życia i rodziny. Zapraszamy.
 10. 23 września (sobota) odbędzie się I Bieg Szlakiem Garncarskim. Dystans: 5km/10 km. Zapisy przez stronę internetową. Więcej informacji na plakacie
  w wywieszonym w gablocie przed kościołem.
 11. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego i  prasy katolickiej. Gdyby ktoś był zainteresowany prenumeratą nowego Magazynu: Kościół, Dziedzictwo Ojczyzna (kwartalnik)- cena 15 zł.,  prosimy zgłosić się do zakrystii.
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga i opieki Matki Najświętszej oraz wszelkiej pomyślności.
 13. Dziękujemy za wszystkie modlitwy, dary, prace i ofiary na rzecz naszej parafii.

 

© 2009 Parafia Medynia. Wszelkie prawa zastrzeżone ↑ Do góry