21.04.2024r.

1. Intencje Mszy św. podane są w nowym nr gazetki „Głos”.
  2. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw
    o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii.
  3. W tym tygodniu wspominamy: wtorek – Uroczystość Św. Wojciecha – Patrona Polski; czwartek – święto św. Marka Ewangelisty.
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy oraz próba dla dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszamy.
  5. W czwartek na 16.30 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania na próbę do kościoła.
  6. Na potrzeby parafii ofiarę złożyli: Pogwizdów – Rodzina z nr 412, Medynia Gł. – Rodzina z nr 478a; Węgliska – Rodzina z nr 172a,  jedna ofiara anonimowa. Na utrzymanie cmentarza: Pogwizdów – Rodzina z nr 293; Medynia Gł. – Rodzina z nr 440 oraz rodzice młodzieży bierzmowanej w darze ołtarza złożyli 2.000 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego oraz prasy katolickiej.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga i opieki Matki Najświętszej oraz wszelkiej pomyślności.
  9. Dziękujemy za wszystkie modlitwy, dary, prace i ofiary na rzecz naszej parafii.