Życzenia świąteczne dla parafian

Kochani Parafianie z okazji Świąt Wielkiej Nocy

przyjmijcie od nas serdeczne życzenia:

Dziś kiedy świat się zatrzymał, i przestał pędzić jak oszalały, my przeżywamy BŁOGOSŁAWIONY CZAS. Bo nareszcie go mamy dla rodziny, na modlitwę bez pośpiechu, na refleksję co w życiu ważne, jaki sens niosą Święta. Popatrz Wielka Sobota naznaczona niezwykłą ciszą, choć do tej pory najważniejszy był  koszyczek, a w nim zajączek, kurczaczek i pisanka. I ludzie celebrowali folklor
a nie Jezusa. Dziś został tylko On – Bóg, by pokazać nam, że tylko w Nim jest nasza siła i moc. Zmartwychwstanie Jezusa, który pokonał grzech, śmierć i szatana, krzyczy do nas, że Ty też możesz wyjść z grobu, którym dla wielu jest grzech, paniczny lęk, paraliżujący strach, spanikowane serce przez panujący wirus. Mimo wszystko z radością stań pełen zadziwienia oraz zachwytu nad Miłością, która Zmartwychwstaje, bo Miłość na śmierć nie umiera. Niech ta Miłość przeprowadzi Cię przez ciemną dolinę, byś zła się nie lękał. Niech zmartwychwstanie Twoje serce, Twoja wiara i nadzieja, byś żył Chrystusowym pokojem Wesołego Alleluja!

Życzą Wasi duszpasterze pamiętając o Was w modlitwie!

Ks. Proboszcz – Jan Krzywiński

Ks. Prałat – Józef Kot