Login: Hasło:
» Rejestracja

Życzenia na Dzień Kapłaństwa

 

  "Kapłan to człowiek żyjący samotnie po to, aby inni nie byli samotni" - powiedział św. Jan Paweł II.

  Jakże dzisiaj te słowa w dobie koronowirusa, są dla nas wierzących istotne i ważne, bo to dzięki posłudze i zaangażowaniu kapłanów niesiecie nam Jezusa, nie czujemy się sami i samotni, lecz czujemy bardziej niż kiedykolwiek obecność Bożego Miłosierdzia w życiu naszych rodzin.

Drodzy i kochani  kapłani Janie, Marcinie i

Józefie parafii Nawiedzenia NMP

w Medyni Głogowskiej.


  Jako wspólnota parafialna pragniemy w tym wyjątkowym czasie, w dniu Waszego Święta,  wspólnie z Wami podziękować Dobremu Bogu za dar Waszego Kapłaństwa

  Bóg obdarzył naszą parafię wielką łaską stawiając Was na naszej drodze. Codziennie korzystamy z waszej duszpasterskiej posługi jak: sprawowanie Eucharystii, sakramentu pokuty i pojednania, udzielanie nam Jezusa w Komunii świętej czy głoszonie przez Was słowa Bożego, pełnego otuchy i nadziei.

  Dziękujemy Bogu za to,że pomagacie nam w rozwoju naszej wiary i miłości do Chrystusa, że nas bronicie z mocy złego, że wyprowadzcie nas z ciernistych i poplątanych dróg naszego zycia jako zabłąkane owce wprost w ramiona kochającego i miłosiernego Ojca.Dziękujemy, że jesteście z nami i dla nas, towarzysząc nam i naszym dzieciom, w każdej chwili naszego życia.

  Z serca  Wam dziękujemy za wszelkie dobro, które czynicie dla naszego zjednocznia z Jezusem teraz i w wieczności.
  Życzymy Wam wszelkich łask Bożych na każdy dzień, wytrwania na drodze,którą wybraliście, entuzjazmu i siły potrzebnej do głoszenia Radosnej Nowiny.


  Niech Najświętsze Serce strzeże was,
we wszystkich chwilach złych, niech obdarza was zdrowiem i chroni pośród wszystkich życiowych dróg.

  Pamiętamy o modlitwie za was, szczególnie polecamy księdza proboszcza Jana i księdza Józefa Maryi, naszej Matce, Uzdrowieniu Chorych, ich powrót do zdrowia.

  Niech Dobry Bóg błogosławi wam nasi kochani kapłani, a Maryja Matka Pięknej Miłości otacza Was płaszczem swej Matczynej miłości.

 

Dodany przez dnia 09-04-2020 o 12:48
© 2009 Parafia Medynia. Wszelkie prawa zastrzeżone ↑ Do góry