Pogrzeb ks. ProboszczaJana Krzywińskiego

W poniedziałek, tj. 23.08.2021r., z głębokim smutkiem i żalem pożegnaliśmy Śp. ks. Kanonika Jana Krzywińskiego – Proboszcza Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Medyni Głogowskiej.
Odszedł wspaniały człowiek, ksiądz, proboszcz i gospodarz naszej parafii. Kapłan, który wypełniał swoje powołanie z prawdziwą wiarą ale też z niezwykłą pokorą i skromnością. Zawsze prawdziwie służył Bogu i wiernym. Z wielkim zaangażowaniem dbał o wspólnotę parafialną oraz służące jej obiekty kościelne. Swoją życzliwością, otwartością i poczuciem humoru - budował jedność , łączył i zjednywał sobie wiernych.
Drogi Księże Proboszczu... Składamy Ci podziękowania za Twoją postawę i posługę, za wszelkie dobro, za trud pracy na rzecz naszej parafii. Dziękujemy Bogu za dar Twojej osoby - za wspólny czas, który nam dał. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci. Niech Bóg wynagrodzi Ci trudy Twojego ziemskiego życia. Dobry Jezu a nasz Panie, daj wieczne spoczywanie.
Zobacz zdjęcia z pogrzebu:
zdjecia wykonał: Stanisław Kotula
Dodany przez Ryszard Gołojuch dnia 29-08-2021 o 10:41