VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś po Mszach świętych zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Syrii a szczególnie dla zniszczonego miasta Aleppo – w ten sposób chcemy odpowiedzieć na apel i inicjatywę papieża Franciszka.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe, których celem jest modlitwa o urodzaje, obfite plony i Boże błog. w pracy – nie tylko na roli. Jak dopisze pogoda to urządzimy w te dni procesję błagalną do krzyży po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich do tej szczególnej modlitwy.
  3. W środę  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy - zapraszamy. W tym dniu wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych.
  4. W piątek rozpoczniemy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Św.
  5. W piątek we wsp. św. Filipa Nereusza będziemy przeżywać Dzień Matki – modlimy się w int. wszystkich Matek – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W przyszłą niedzielę II Diecezjalna Pielgrzymka Strażaków do Sanktuarium  Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Początek o godz. 13.30, Msza Św. o godz.15.00.
    1. Bóg zapłać za ofiary złożone na: odnowienie ogrodzenia, wieży naszego kościoła,  ma figurę MB Fatimskiej oraz na cmentarz.

Węgliska – dziękujemy za ofiary złożone na malowanie kościoła: Bóg zapłać!