Ogłoszenia parafialne

1. Dziś niedziela Chrztu Pańskiego,  kończy się w liturgii Okres Narodzenia Pańskiego – choć kolędy będziemy śpiewać tradycyjnie do 2 lutego.
  2. Dziś 13-ty dzień miesiąca – różaniec fatimski przed sumą.
  3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W dniach od 18-25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  5. W czwartek będziemy obchodzić w Kościele Dzień Judaizmu.
  6. W piątek po Mszy św. Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
  7. W sobotę 19.01 Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – Patrona naszej diecezji.
  8. Zakończyła się wizyta duszpasterska – dziękujemy za życzliwe przyjęcie i dobre słowa.
  9. Dziękujemy organizatorom, wykonawcom i uczestniczącym w tegorocznym XII koncercie kolęd „Bliżej nieba”. Wielkie Bóg zapłać Klubom Kobiet, Strażakom, Urzędowi Gminy i GOK w Czarnej oraz sponsorom i wszystkim wspomagającym przygotowanie i realizację tego koncertu.
    1. Prasa katolicka – zachęcamy do kupowania i czytania.
    2. Dziękujemy za ofiary składane z racji kolędy.
    3. Dziękujemy za ofiary złożone na odnowienie elewacji naszego kościoła.

Węgliska – dziękujemy za ofiarę złożoną na odnowienie ogrodzenia na cmentarzu.

O 17.30 wieczór kolęd.