III niedziela zwykła  - Niedziela Słowa Bożego – 24.01.2021r.

1. Msze św.
  2. Dzisiejsza niedziela nazywana jest Niedzielą Słowa Bożego – ustanowiona została przez Ojca św. Franciszka.
  3. Jutro święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. We wtorek na Mszę św. i kolejne spotkanie formacyjne tym razem „Przy żłóbku Pana” zapraszamy kandydatów do bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00  poświęcenie i rozdanie książeczek dzieciom z kl. III – zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po Mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami. W Węgliskach na Mszy św. o 9.30.
  7. Prasa katolicka – zachęcamy do kupowania i czytania.
  1. Podziękowanie za złożone ofiary kolędowe oraz na prace w parafii: Medynia Gł. – Rodziny z nr: 252, 437, 621, 1026, Medynia Ł. – Rodzina z nr 44 A, Pogwizdów – Rodziny z nr: 126 A, 580, 599, Zalesie – Rodzina z nr 248 oraz 3 of. na cmentarz i 5 ofiar kolędowych dla ministrantów. Na studnię w Czadzie: Rodzina z Medyni Ł. 176 i 2 anonimowe. Bóg zapłać! Dzisiejsza składka w IV niedzielę miesiąca na prace w parafii.
  2. Przed Mszą św. i po Mszy będzie można zobaczyć prezentację zdjęć z poświęcenia i otwarcia studni, której Patronką jest Matka Boża Jagodna z Medyni Głogowskiej. Ks. Edward przesłał również gorące podziękowanie Wszystkim ofiarodawcom z naszej Parafii. Zdjęcia będzie można zobaczyć również na naszej stronie internetowej parafii!

10.  W gablocie i „Głosie…” nowe zapowiedzi przedślubne.

Węgliska – dziękujemy za złożone ofiary kolędowe oraz 2 wpłaty na cmentarz przez Rodziny z nr 55 i 114. Bóg zapłać!