XI Niedziela zwykła

17 VI 2018

1. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W piątek zakończenie roku katechetycznego i szkolnego – Msze św. o godz. 8.00. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, nauczycieli oraz rodziców. Spowiedź na zakończenie roku codziennie przed Mszą św. Węgliska – spowiedź w środę od 17.00 do 17.30.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  4. Już dziś zapraszamy na odpusty: Węgliska w Ur. Św. Apostołów Piotra i Pawła 29.06 o godz. 11.00, 1.07 godz. 15.00 przy kapliczce MB Jagodnej. W dniach 7-8.07 XXIII Medyński Jarmark Garncarski.
  5.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej..
  6. Dziękujemy za ofiary składane na odnowienie wieży naszej świątyni. W przyszłą niedzielę IV miesiąca składka na odnowienie wieży naszej świątyni.
  7. Przypominamy o  zapisach na 41 Pieszą Pielgrzymkę z Rzeszowa na Jasną Górę. Zapisy w każdą niedzielę po Mszy św. w parafii Sokołów Młp. Informacja w gablocie.