Koncert

Tradycyjnie jak co roku, w parafii p.w. Nawiedzenia NMP w Medyni Głogowskiej już IX raz w dniu 9 I 2016 r. odbył się Bożonarodzeniowy Koncert zatytułowany Bliżej Nieba. Koncert rozpoczął się pokazem jasełek w wykonaniu aktorów Szopki Krzemienieckiej. Oprawę muzyczną nad koncertem objął zespół Młody Duch prowadzony jest przez p. Dariusza Kosaka. Nie zabrakło także młodych wykonawców wśród, których należy wymienić parafialną scholę oraz dzieci oazowe pod opieką siostry Urszuli Majcher. Na zakończenie wspólnego kolędowania zostały złożone okolicznościowe życzenia od przedstawicieli władz, oraz wszyscy uczestnicy koncertu połamali się opłatkiem. Finałem był przepiękny pokaz sztucznych ogni.

Koncert mógł się odbyć dzięki wspólnemu zaangażowaniu przedstawicieli wspólnoty parafialnej, Gminnego Ośrodka Kultury, oraz przedstawicieli władzy samorządowej i administracyjnej w Gminie Czarna, a także wielu ludziom dobrej woli z okolicznych miejscowości. Koncert dostarczył wszystkim wiele wzruszeń i wywołał mnóstwo pozytywnych emocji. Widząc radość, z jaką wykonawcy śpiewają, wychwalając Pana i głoszą Ewangelię, naprawdę czuło się obecność Boga.

Zobacz galerię zdjęć z koncertu:

Dodany przez Ryszard Gołojuch dnia 10-01-2016 o 23:29