Życzenia Noworoczne ks. Proboszcza Jana Krzywińskiego

Życzenia Noworoczne 2017

W pierwszy dzień Nowego 2017 Roku, który jest poświęcony Matce Bożej i w którym szczególnie modlimy się o pokój na świecie – życzymy wszystkim pokoju w rodzinach, sąsiedztwie, parafii i w naszej Ojczyźnie, aby każdy mógł z radością wypełniać swoje życiowe powołanie. Oby było jak najmniej codziennych trosk i kłopotów. Życzymy dużo dobroci i życzliwości od ludzi, których spotkacie na ścieżkach swojej codzienności.

Niech Święta Rodzina z Nazaretu czuwa nad Wami i darzy wszystkich łaską zdrowia i szczęścia, niech rozpromienia każde oblicze i niech Boże Dziecię Wszystkim Błogosławi. DOSIEGO ROKU

Szczęść Boże Wszystkim

Dodany przez Ryszard Gołojuch dnia 01-01-2017 o 23:17