Naszą parafię odwiedziła Matka Boża Robotników Solidarności

W poniedziałek i wtorek- 10-11 siernia gościlismy w naszej parafii szczególnego gościa.

Odwiedziłą nas Matka Boża Robotników Solidarności. Uroczystości rozpoczęły się powitaniem o godz. 17.30 przez przedstawiciela parafii ora ks proboszcza Jana Krzywińskiego, po czym rozpoczęła się Msza św.

Po Mszy się wierni mogli uczestniczyć w modlitwie różańcowej prowadzonej przez ks Marcina, nastepnie mogli w osobistych modlitwach powierzać Maryi swoje prosby czy podziekowania. Pierwszy dzień spotkania z Matką Bożą Robotników Solidarności zakończył się Apelem Jasnogórskim poprowadzonym przez ks Marcina, na zakończenie dnia ks proboszcz Jan udzielił błogosławieństwa.

Drugi dzień spotkania rozpoczął się Mszą św. o godz. 6.30. Parafianie mogli spotykać się z Maryją prywatnie do godz. 15.00, o której została odmówiona Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po akcie zawierzenia Maryi matce Robotników Solidarności naszej parafii przez ks Proboszcza Jana Maryja w swojej ikonie wyruszyła na swój kolejny pielgrzymi szlak do kolej parafii naszej diecezji.

Dodany przez Ryszard Gołojuch dnia 15-08-2020 o 08:37